Ronaldo je nejvyšší náměstek utrpěl zranění kolena

Argentina a Brazílie mají přátelský zápas. V 58. minutě hry, Levně Fotbalové Dresy Dibala byl nahrazen poraněním kolena.

Tvrdí se, že počáteční zpráva byla, že úraz Dibaly nebyl vážný. Juventus chce, aby Dibala během víkendu odpočíval ve hře proti Janově. Ale prozatím, Debala se pravděpodobně nebude moci vracet do Manchesteru United.

Stav Debalu v Dres Juventus je v této sezóně velmi dobrý. Zejména poslední kolo Ligy mistrů, Když byl Ronaldo pozastaven kvůli červené kartě, Dibala použil hattrick, aby pomohl Juventovi porazit Bernskou mládí. Pokud se tedy nemůžete vrátit do zápasu proti Manchesteru United, Trenér Juventus Allegri nepochybně ztratil volbu na útočném konci.

Paul Verhaegh podepsal pro VfL Wolfsburg

Paul Verhaegh podepsal dvouletou dohodu až do léta 2019 a po sedmi památných letech v Augsburgu bude nosit dres Bundesliga číslo 3.

33 let starý holandský zpátečník hrál integrální roli v jejich dvanáctileté promoce do Bundesligy. Verhaegh strávil sedm let v Augsburgu, kde se stal kapitánem. Pro Augsburgu dosáhl 20 gólů celkem 224 gólů. Verhaegh řekl reportérovi: “Je trochu divné, že už nikdy nebudem mít FCA Levně Fotbalové Dresy, záměrně jsem si zvolil tento krok ve své kariéře, protože chci novou výzvu.”

Bundesliga na straně Wolfsburgu dokončila podpis kapitána Augsburgu Paula Verhaegha za poplatek ve výši pouhých 1,5 milionu liber, přičemž obránce podepisuje dvouletou dohodu v klubu.

Arsenal hledá nové sponzory dresů

Arsenal hledá nový sponzor na fotbalové dresy, který nahradí Emirates po obrovské Levně Fotbalové Dresy Chelsea.

Arsenal má dva roky na provoz s leteckou společností, ale má zájem maximalizovat výnosy. Ale oni už vstoupili na trh, kteří honili nového podnikového záložníka, když hrají dohromady se svými rivaly Premier League v tržbách. Balíček společnosti Chelsea s japonskou společností Yokohama vyrábějící pneumatiky vydělává klubu ve výši 40 milionů liber za rok, neboť celosvětově maximalizuje svou značku. Manchester United rozehrává ve výši 53 milionů liber ročně od svého spojení s americkými výrobci automobilů Chevrolet v největší sponzorské smlouvě v britském fotbalu.

Naštěstí souhlas společnosti Arsenal s Emirates spočívá jak v sponzorství košile, tak i v názvových právech na jejich stadionu. Doufáme, že obchodování s Dres Arsenal může podpořit určitou úroveň.

Liga mistrů: Real Madrid získal Juventus 4-1

Los Blancos porazil Juventus 4-1 v finále Ligy mistrů s purpurovými Dres Real Madrid – ale bizarně se změnil na bílou při oslavách.

Všichni hráči Real Madrid si na plný úvazek oblékli bílé domácí Fotbalové Dresy. Proč? Dokonce i fanoušci se ptali, proč by Real Madrid udělal takovou věc po tom, co se zpočátku nosila fialová v průběhu hry. Věřím, že všichni budou z toho zmateni. Je to proto, že pravidlo ukládá řídící orgán UEFA. Řídící orgán hry chce, aby hráči oslavovali své ikonické Levně Fotbalové Dresy – ne jejich alternativní soupravy.

Bylo to neuvěřitelné ukončení sezóny. Cristiano Roanldo, Casemiro a Marco Asensio také dali Realmu Madrid svůj 12. turnajový triumf.

Domácí dres týmu Inter Miláno 2017/2018

Rok po příjezdu nových majitelů zahájil Inter Milan nové domácí Levně Fotbalové Dresy.

Je to příležitost objevit nové dresy Inter Milán, ačkoli je to sedmé místo v Serii A, čtyři body šestého místa kvalifikací pro Evropskou ligu. Klasický design Inter Milán byl revidován za účelem modernizace: Nový domácí dres v Inter Milán, který je rozhodně viditelnější než předchozí. Domácí Dres Inter Milan se vyznačuje nepravidelnou organizací slavných modrých a černých kapel. Nový dres bude schválen hráči v poslední den tohoto mistrovství, konkrétně v neděli 28. května.

Bude tento nový Fotbalové Dresy umožňovat Inter Milán vrátit se k přední části jeviště?

Borussia Dortmund dresy sezóny 2017-2018

Borussia Monchengladbach je zklamaný novými Levně Fotbalové Dresy Borussia Dortmund pro sezónu 2017-18.

Dortmund uvedl svůj nový domovský pruh na obchod s BVB s designem, který si zachoval svou klasickou žlutou barvu, ale nyní obsahuje horizontální pruhy, které podle klubu “se mění z černé na žluté a naopak, když se pohybují přes Dres BVB Borussia Dortmund“. Nicméně, Monchengladbach obvinil jejich Bundesliga soupeře krást jejich současný dres design.

Za to, co stojí za to, Dortmund stoupá Marco Reus je stále fanoušek nového pásu; Cítí, že je to opravdu skvělé. “Chceme, aby se v nových Dres BVB Borussia Dortmund stylově zaokrouhlily,” řekl Reus o nové sadě. Jistě, někteří fanoušci reagovali na to, že jerseyu postrádala kreativitu a zhoršovala se rok od roku.

Masivní dresy z kolekce Lionel Messi

Lionel Messi se objeví v místnosti věnované Levně Fotbalové Dresy, které vyměnil s hráči po celou svou kariéru. Ukázal svou neuvěřitelnou fotbalové dresy kolekci.

Sbírá dresy se jmény Pablo Aimar, Cesc Fabregas, Sergio Aguero a dalšími blízkými přáteli. Tam jsou jistě dresy z legend hry, takový jako Phillip Lahm, Francesco Totti a West Ham je Manuel Lanzini. A spousta vrcholů patří Messiovým spoluhráčům na klubové a mezinárodní úrovni z minulosti i současnosti. Dresy od argentinských medailistů Angel di Maria, Diego Milito a Ezequiel Lavezzi mohou být viděny jako Dres FC Barcelona od Luis Suarez, Dani Alves a Gerard Pique.

Možná si ale všimnete, že z dresové sbírky jsme nemohli vidět jeho skvělý soupeřský dres Real Madrid Cristian Ronaldo.

Buffon vysvětluje, že dresy se vyměňují s Mbappem

Brankář Juventusu Buffon je hráč po celé věky a každý to ví. Vysvětlil přesně, proč hledal Monakovu dospívající senzaci Kylian Mbappeovou, když si vyměnil Levně Fotbalové Dresy po vítězství 2: 0 italské strany ve středu v noci v Stade Louis.

“Já jsem vyměnil svůj Dres Juventus s Mbappé, protože když jsem byl mladý, nikdo mě to nechtěl udělat a já ho nenávidím.” Jako kdyby Gigi ještě fanouškům nedal dostatek důvodů milovat ho, italský vysvětlil, že hledal Mbappe, 21 let jeho mladší, aby se zajistilo, že se mladík necítí vynechán.

Zdá se, že každý miluje Juventus a legendu Itálie Gianluigi Buffon a lidé chtějí, aby veteránský hráč vyhrál Ligu mistrů se svým klubem předtím, než skončí jeho kariéra.

Nová sezóna Liverpoolský dres

Jak bylo uvedeno, Liverpool bude nosit nové sezóny Levně Fotbalové Dresy proti Middlesbrough.

Návrh má tmavší odstín červené než obvykle. Dres Liverpool – červená, nepochybně – bude mít retro design, doplněný zvláštním komutativním odznakem, který označuje data 1892 a 2017 na obou stranách odznaku ptáků z jater. Klub také odhalil brankářský dres, který je v tradiční zeleni. “Existuje obrovský pocit hrdosti, který přichází s dres LFC a je to vždy čest, ale tato sada je zvláštní.” Hlavní město Jordánsko Henderson řekl.

Očekáváte? Letošní domácí Fotbalové Dresy Liverpool je perfektní kombinací dědictví a moderních technologií, vytváří vzhled, který je vizuálně ohromující a vystupuje na nejvyšší úrovni.

Napoli fanoušek napadne hřiště čelit Higuain

Na sobě Levně Fotbalové Dresy Gonzalo Higuain byl obtěžován hřišti vetřelce při střetu mezi Juventusem a jeho bývalé strany Napoli.

Argentina, která se přestěhovala do Turína loni v létě po třech sezónách v jižní Itálii, dostal hrubý příjem po svém návratu do San Paolo v úterý. Uklouznutí bezpečnost kolem hřiště obvodu, jednotlivec byl vyzdobil v Dres Juventus, jak se snažil přiblížit Higuain. Zdálo se, že se pokusila přikrýt Napoli šátek kolem ramen svého bývalého idolu, ale byl zastaven úředníky předtím došlo ke kontaktu. Higuaín je 90 milionů € přesun do Juventusu způsobil pobouření mezi fanoušky Napoli; což vede k Fotbalové Dresy s jeho jménem byla spálena a rolí toaletního papíru vyrábí nesl svou podobu.

Jako fanoušek, bez ohledu na náš oblíbený idol, ke kterým tým, musíme podporu, spíše než pomluvy nebo dokonce něj zaútočit.